PORTFOLIO OFERTA O NAS BLOG POLECANE KONTAKT
,,,
Witam na mojej stronie internetowej. Chciałbym Was zaprosić do obejrzenia mojego portfolio, abyście poczuli moją twórczość oraz mój styl fotografowania.

Nazywam się Łukasz i profesjonalnie zajmuję się fotografią ślubną. Działam na obszarze dwóch województw, mazowieckiego oraz podlaskiego, jednak chętnie podejmuję nowe wyzwania.

Ślub jest najważniejszym wspomnieniem w naszym życiu, moim celem jest zamknąć te najpiękniejsze chwile w trwały obraz w formie zdjęcia. Staram się być niewidoczny na Waszej uroczystości, abyście czuli się komfortowo i naturalnie. Jestem elastyczny i zawsze słucham Waszych sugestii, w końcu to Wasz dzień.

Od sześciu lat robię zdjęcia ślubne, a w moim kalendarzu ubywa wolnych terminów. Zadowolenie klientów, sprawia mi ogromną satysfakcję i staje się motorem napędowym do kolejnych fotograficznych wyzwań.

Jestem osobą o wielu zainteresowaniach. Oprócz wykonywania reportaży ślubnych, fotografuję również dzieci oraz pracuję dla firmy Sinevia zajmującej się budową oraz wykończaniem wnętrz. Moje prace można znaleźć w prasie.

Zapraszam do zapoznania się z ofertą oraz do kontaktu w celu umówienia niezobowiązującego spotkania.

FOTOGRAF ŚLUBNY WARSZAWA